17
03.2021
Smart Home

Żyj SMART! Smart Home – dom, który za tobą nadąża

Cenisz sobie komfort, wygodę i oszczędność czasu? Postaw na Smart Home – inteligentny dom dopasowany do twojego własnego trybu życia.

 

Życie w XXI wieku to dla większości z nas życie w biegu. Inteligentne domy dają możliwość zaoszczędzenia cennego czasu na przyziemnych, codziennych czynnościach. Smart Home bierze część rutynowych obowiązków na siebie, natomiast ty zaoszczędzony czas poświęcasz na to, co naprawdę ważne!

 

Smart Home – dla kogo?

Tak naprawdę… dla każdego, kto w życiu stawia na własne bezpieczeństwo, komfort i wygodę. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań. Mamy szeroką ofertę rozwiązań z zakresu automatyki domowej ułatwiających życie na co dzień. To jakie rozwiązania zostaną wdrożone – już zależy od ciebie.

 

Masz dom pod kontrolą!

Dzięki naszym rozwiązaniom, masz w rękach swoje osobiste centrum dowodzenia domem. Z poziomu jednego pulpitu możesz decydować o działaniu: fotowoltaiki, bram, domofonu, rolet, ogrzewania, a także AC i świateł.

Połączenie rozwiązań z zakresu automatyki domowej, instalacji elektrycznych, systemów alarmowych czy monitoringu daje ci pełną kontrolę nad wszystkimi elementami domu. Dzięki automatycznemu systemowi, sterujesz domem, nawet będąc w znacznej odległości od niego.

Otwieraj zdalnie bramę wjazdową czy garażową i nie martw się dłużej o to, że twoje dziecko musi nosić klucze – nie musi. Z systemem Smart Home to ty sterujesz domem z poziomu własnego telefonu czy tabletu. Wygodnie, błyskawicznie i bezpiecznie!

 

Żyj mądrze

W Smart Home nie chodzi tylko o wygodę, choć na nią stawiamy duży nacisk. Tworząc ofertę Install System, ogromne znaczenie miały dla nas kwestie bezpieczeństwa, oszczędności i ekologii. Właśnie dlatego świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych, których działalność nie degraduje środowiska naturalnego. Dzięki dotacjom i zwrotom z inwestycji, korzystanie z fotowoltaiki nie degraduje także budżetu domowego. Z kolei nasze systemy alarmowe i monitoringu zapewniają domownikom Smart Home bezpieczeństwo nie tylko w czasie pobytu w domu, ale też podczas wszystkich wyjazdów służbowych, urlopów czy dłuższych nieobecności.

 

Przyszłość już tu jest! Stwórz dom na miarę XXI wieku – inteligentny i dopasowany do potrzeb, wykorzystujący technologię i współczesną mobilność po to, by domownikom żyło się łatwiej, wygodniej i bezpieczniej.

 

Chcesz zaprojektować własny Smart Home? Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz kontaktowy u dołu strony lub zadzwoń do nas po numer +48 32 441 70 55.

 

PS. Odwiedź nas na Facebooku!