20
04.2021
Smart Home

Monitoring prywatnej posesji. Stwórz bezpieczny dom

Poczucie bezpieczeństwa i prywatności są szczególnie cenione dziś – w czasach, w których coraz częściej padamy ofiarą kradzieży, włamań czy naruszenia naszej prywatności. Zyskasz je dzięki inwestycji w inteligentny, nowoczesny monitoring prywatnej posesji.

 

Monitoring prywatnej posesji to nie wymysł, na który mogą pozwolić sobie nieliczni, a odpowiedź na realne potrzeby. Instalacja monitoringu we własnym domu zwiększa poczucie bezpieczeństwa, a także komfortu i prywatności, ogradzając naszą bezpieczną przystań. Ponadto nowoczesna technologia pozwala na to, byśmy nie musieli martwić się o źródło każdego najmniejszego hałasu dochodzącego z zewnątrz.

 

Monitoring prywatnej posesji – dla kogo?

Monitoring kojarzymy głównie z kamerami, które mijamy podczas spacerów po centrach miast, na parkingach czy pod galeriami handlowymi. Warto jednak pamiętać, że monitoring nie służy tylko do ochrony miejsc publicznych czy firm. Dla osób prywatnych może stać się fundamentalnym narzędziem, dzięki któremu odzyskają poczucie równowagi, kontroli nad własną przestrzenią i sprawczości – niezależnie od tego, czy mieszkają w mieście, na przedmieściach lub na wsi. Osoby prywatne, by poczuć się bezpieczniej we własnym domu, mogą skorzystać z kamer wewnętrznych i zewnętrznych. Wachlarz możliwości jest szeroki, a każdy z zainteresowanych znajdzie w ofercie Install System zestaw, który spełni jego oczekiwania i zaspokoi potrzeby.

 

Czy montaż monitoringu jest legalny?

Jak najbardziej! Każda osoba na terenie swojej posesji może zainstalować kamery rejestrujące, by mieć pełny ogląd na to, co dzieje się w obrębie nieruchomości. Istotne jest jednak, by zasięg kamer nie obejmował posesji naszych sąsiadów czy miejsc użyteczności publicznych – chodników, ulic itp. Mówiąc  krótko – zabezpieczając własną posesję, nie możemy naruszać dóbr osobistych innych osób, w tym ich wizerunków. Wybierając monitoring Install System, masz pewność, że postępujesz zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami. Nasz doświadczony zespół zadba nie tylko o zamontowanie systemu, który zapewni komfort przebywania we własnym domu, ale również o bezpieczne i zgodne z prawem podłączenie systemu monitorującego.

 

Dlaczego warto postawić na monitoring?

Monitoring zapewnia całodobowe bezpieczeństwo w obrębie zamontowanej posesji. Stawiając na systemy monitorujące, przestaniesz się martwić o dom podczas swojej nieobecności.

  • W końcu poczujesz pełną przyjemność z wyjazdów i urlopu – bez stresu, że pozostawiłeś dorobek życia bez nadzoru.
  • Monitoring wewnątrz domu umożliwi kontrolowanie tego, co dzieje się w domu w czasie, gdy nie ma w nim domowników np. podczas pozostawienia dziecka pod okiem opiekunki.
  • Dostęp do podglądu monitoringu „na żywo” prezentuje rzeczywisty obraz sytuacji w domu.
  • Nowoczesna technologia, na którą postawiliśmy w naszej ofercie, umożliwia nagrywanie obrazu wysokiej rozdzielczości i przesyłania obrazu na dowolną odległość.

 

Postaw na bezpieczne jutro!

W Install System zajmujemy się kompleksowym montażem:

  • systemów monitoringu opartych na sieciach światłowodowych,
  • zewnętrznych kamer,
  • wewnętrznych kamer,
  • obrotowych kamer,
  • specjalnych kamer,
  • rejestratorów cyfrowych.

Chcesz zapewnić sobie kontrolę nad własną posesją? Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz kontaktowy u dołu strony lub zadzwoń pod numer +48 32 441 70 55.

Potrzebujesz dodatkowych rozwiązań dla domu? Sprawdź naszą ofertę Smart Home! Znajdziesz w niej indywidualnie dopasowane, inteligentne rozwiązania z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki domowej oraz systemów alarmowych.

Odwiedź nas także na Facebooku!