Oszczędność energii

Komfort użytkowania

Zdalne sterowanie oświetleniem

Zastosowanie inteligentnego systemu obsługi wielu urządzeń pozwala zmniejszyć liczbę czynności wykonywanych przez człowieka. Jeden panel z zaprogramowanymi scenariuszami, zastąpi wiele przycisków i pokręteł rozproszonych po całym domu. Żeby zapalić ulubioną kombinację świateł, w dodatku w wielu pomieszczeniach naraz, wystarczy do tego tylko jeden włącznik. Często zmiana scenerii świetlnej zintegrowana jest z automatycznym zaciągnięciem rolet. Taka instalacja elektryczna jest nie tylko niezawodna, ale także pozwala zaoszczędzić energię!

 

To wielka ulga nie zastanawiać się, gdzie rozmieścić gniazdka, by potem ich nie przerabiać. W przypadku instalacji elektrycznej, dostajesz od nas projekty oświetlenia dla konkretnego wnętrza wraz z pełną wizualizacją, jak również projekty rozprowadzenia kabli i rozmieszczenia gniazdek. Dzięki temu nie musisz prognozować, gdzie postawisz lampę, umieścisz włącznik bądź gniazdko.

 

Możemy połączyć taką instalację z systemem alarmowym lub innymi w Twoim budynku. Dzięki temu będziesz w stanie kontrolować zużycie energii, wyłączać światło wtedy, gdy Cię nie ma w domu oraz rozłączać urządzenia będące w trybie czuwania.

Działamy kompleksowo
oferując projektowanie i montaż:

Systemów oświetlenia

Systemów oświetlenia

Systemów elektrycznych

Systemów elektrycznych

Systemów multimedialnych

Systemów multimedialnych

Systemów teletechnicznych

Systemów teletechnicznych

Kontakt

Co możemy dla Ciebie zrobić?

+48 32 739 04 09

Pn-Pt 08:00 - 16:00

Biuro handlowe, magazyn, serwis:

INSTALL-SYSTEM

ul. Zawierciańska 1

32-310 Klucze, Polska

Dane firmy:

P.H.U.P. Perfect e-Line s.c.

Ul. Zawierciańska 1

32-310 Klucze

NIP: 6372027056 Regon: 356850234