20
05.2021
Smart Home

Instalacje elektryczne w trybie smart. „Klik” i świecisz, gdzie chcesz!

Inteligentne instalacje elektryczne to rozwiązanie, które nie tylko zwiększa komfort życia, ale też pomaga oszczędzać czas i energię. Steruj oświetleniem w całym domu za pomocą jednego panelu.

 

Tworzymy domowe instalacje elektryczne, które ułatwiają życie, zamiast je komplikować. To jedna z usług, jakie Install System świadczy w ramach oferty Smart Home – obok automatyki domowej, systemów alarmowych i monitoringu. Projektując rozwiązania dla naszych klientów, zawsze mamy na uwadze ich indywidualne potrzeby oraz najbardziej optymalne zagospodarowanie przestrzeni w budynku.

 

Inteligentne instalacje elektryczne

Ideą naszego pakietu Smart Home jest zmniejszenie liczby zbędnych czynności wykonywanych w domu przez człowieka do minimum. W czasach, gdy żyjemy w biegu, oszczędność czasu i możliwość skupienia się na rzeczach istotnych to bezcenna wartość.

Zamiast wspomnianej wcześniej plątaniny kabli, przycisków i pokręteł, dostarcza jeden panel z zaprogramowanymi scenariuszami oświetlenia w całym domu. By zapalić ulubioną kombinację świateł, w dodatku w wielu pomieszczeniach jednocześnie, musisz wcisnąć tylko jeden włącznik. Częsta zmiana scenerii świetlnej zintegrowana jest z automatycznym zaciągnięciem rolet. Taka synergia rozwiązań oznacza nie tylko większy komfort życia, ale oszczędność energii!

 

Rozwiązania skrojone na miarę

Korzystając z rozwiązań Install System w zakresie instalacji elektrycznych nie musisz zastanawiać się, gdzie rozmieścić gniazdka, by za jakiś czas ich nie przenosić. Otrzymujesz od nas projekty oświetlenia dla konkretnego wnętrza wraz z pełną wizualizacją, a także projekty rozprowadzenia kabli i rozmieszczenia gniazdek. Dzięki temu nie musisz prognozować, gdzie postawisz lampę, umieścisz włącznik bądź gniazdko.

Twoją instalację elektryczną możemy połączyć także z systemem alarmowym lub innymi działającymi systemami w budynku. Dzięki temu będziesz w stanie kontrolować zużycie energii, wyłączać światło,  nawet przebywając poza domem, oraz rozłączać urządzenia będące w trybie czuwania.

Działamy kompleksowo, oferując projektowanie i montaż systemów:

  • oświetlenia,
  • elektrycznych,
  • multimedialnych,
  • teletechnicznych.

 

Potrzebujesz rozwiązania dla siebie? Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz kontaktowy u dołu strony lub zadzwoń pod numer +48 32 441 70 55.

Potrzebujesz dodatkowych rozwiązań dla domu? W naszej ofercie znajdziesz indywidualnie dopasowane, inteligentne rozwiązania z zakresu fotowoltaikiautomatyki domowej oraz systemów alarmowych.

Odwiedź nas także na Facebooku!