30
07.2021
Smart Home

Czy inteligentny dom jest oszczędny? Smart home a oszczędność

Często spotykamy się z podejściem, że inteligentny dom to rozwiązanie dla wybranych – tych, którzy mogą sobie pozwolić na więcej. Nic bardziej mylnego! Smart home jest dla każdego, a szczególnie dla tych, którzy cenią sobie oszczędność.

 

Inteligentny dom to ani odległa przyszłość, ani luksus zarezerwowany dla wybrańców. Automatyka domowa i każde rozwiązanie usprawniające pracę domu i odciążające domowników są na wyciągnięcie ręki dla każdego. W Install System oferujemy rozwiązania skrojone na miarę – dopasowane do potrzeb, możliwości i oczekiwań każdego z naszych klientów.

 

Inteligentny dom to oszczędność

Wierzymy, że inteligentny dom to dom oszczędny – również pod kątem zużycia energii i kosztów. Właśnie dlatego zajmujemy się dostarczaniem i montażem systemów, które optymalizując pracę naszego domu i ułatwiając codzienne życie naszym klientom, jednocześnie pozwalają im na zmniejszenie rachunków.

 

Żyj i oszczędzaj!

Inteligentne rozplanowanie instalacji elektrycznej pozwala na oszczędność czasu poprzez zmniejszenie liczby wykonywanych przez nas czynności. Możesz sterować wszystkimi światłami w całym domu z poziomu jednego panelu sterowniczego. Dzięki temu zapalasz ulubione kombinacje świateł, włączasz i wyłączasz urządzenia w dogodnym dla Ciebie momencie – nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Zdalne sterowanie instalacją elektryczną to pełna kontrola nad zużyciem energii!

Smart home nie może obejść się bez nowoczesnego podejścia do pozyskiwania energii. Instalacje fotowoltaiczne to inwestycja we własną niezależność energetyczną na długie lata. Fotowoltaika pozwala na obniżenie rachunków za energię elektryczną nawet o 90%! Ponadto instalacja podnosi wartość Twojej nieruchomości. Zastosowanie inteligentnych systemów domowych, które umożliwiają Ci łatwą i natychmiastową kontrolę, to krok w kierunku oszczędności finansowych. Mając pod kontrolą wszystkie systemy domowe z poziomu jednego panelu, możesz sprawnie zarządzać zużyciem energii, a tym samym – domowym budżetem!

 

Potrzebujesz rozwiązania dla siebie? Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz kontaktowy u dołu strony lub zadzwoń pod numer +48 32 441 70 55.

Potrzebujesz dodatkowych rozwiązań dla domu? W naszej ofercie znajdziesz indywidualnie dopasowane, inteligentne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, automatyki domowej, monitoringu oraz systemów alarmowych. Odwiedź nas także na Facebooku!